• Święto Niepodległości

• Z okazji Święta Niepodległości delegacja uczniów i nauczycieli złożyła kwiaty i zapaliła znicze pod Pomnikiem Katyńskim.

10 listopada uczniowie i nauczyciele naszej szkoły uczcili Święto Niepodległości odśpiewaniem hymnu w klasach dokładnie o godz. 11.11. Uczniowie wzięli także udział w zadaniach utrwalających wiedzę historyczną o odzyskaniu niepodległości – wiadomości wielu z nich okazały się warte milion! Każda klasa wykonała też godło Polski – wypełniając szablon właściwymi kolorami i dowolną techniką.
            Niespodzianką na uczniów i pracowników szkoły był muzyczny akcent – przewodniczący Samorządu Uczniowskiego – Kuba Grela, uczeń klasy VIb, przygrywając na akordeonie, sprawdził naszą wiedzę z pieśni patriotycznych i rozśpiewał całą szkołę.