• Spotkanie z Rodzicami

• 24 marca zapraszamy Rodziców do szkoły na Dni otwarte i spotkanie z nauczycielami:

- godz. 17.00  klasy 8ab – informacja o warunkach przebiegu egzaminu,

- godz. 17.30 -19.00 klasy 4-8 – informacja o wynikach nauczania.

Klasy 1-3 – spotkania zgodnie z podaną przez wychowawczynie informacją.

• Pomoc dla dzieci z Ukrainy.

• Szanowni Państwo,
            od najbliższego poniedziałku do szkoły oraz przedszkola będą przyjęte dzieci uchodźców z Ukrainy. W związku z ich trudną sytuacją materialną, zwracamy się z prośbą o wsparcie finansowe i wpłacanie dowolnych środków pieniężnych na ten cel. Z zebranych funduszy chcielibyśmy zaopatrzyć dzieci w niezbędne pomoce szkolne (zeszyty, piórniki, przybory piśmiennicze, kredki, pisaki, itp.), odzież i obuwie sportowe oraz opłacić posiłki wydawane przez stołówkę.

Zbiórka zostanie przeprowadzona na terenie szkoły w dniach 18 marca (piątek) oraz 21 marca (poniedziałek). Uczniowie mogą wrzucać datki do puszek w szkole. Dla rodziców i innych darczyńców puszki będą wystawione przy głównym wejściu do szkoły, przy wejściu do przedszkola i przy wejściu do nauczania początkowego od strony boiska.