• VII Gminny Konkurs Informatyczny

• Mamy zaszczyt podzielić się z Państwem rezultatami VII Gminnego Konkursu Informatycznego, zorganizowanego przez naszą szkołę. Konkurs odbył się online 8 grudnia, zgromadził uczestników z 8 szkół podstawowych naszej gminy, a wzięło w nim udział 60 uczniów.

Po intensywnych zmaganiach konkursowych, nadszedł czas na ogłoszenie zwycięzców. Spośród wszystkich uczestników wyłoniono po jednym laureacie z każdej szkoły. Ci utalentowani uczniowie przybyli 18 grudnia, aby odebrać zaszczytne nagrody, które są wynikiem ich zaangażowania i pasji do informatyki.

Po krótkiej dogrywce, która tylko zwiększyła napięcie, mamy zaszczyt ogłosić, że miejsce pierwsze w VII Gminnym Konkursie Informatycznym zdobył nasz utalentowany uczeń - Artur Moryl z klasy 7a!

Gratulujemy Arturowi serdecznie i jesteśmy dumni z tego, że mamy tak utalentowanego ucznia w naszej społeczności szkolnej.

Również chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom, nauczycielom i wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tego wydarzenia. Wasza pasja i zaangażowanie sprawiły, że konkurs był niezapomnianym przeżyciem.

Dziękujemy i gratulujemy zwycięzcom!