• Wyniki rekrutacji do klasy pierwszej szkoły podstawowej na rok szkolny 2024/2025

• Zgodnie z harmonogramem rekrutacji, w dniu 10 kwietnia 2024r. zostały wywieszone na drzwiach wejściowych do szkoły listy dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w ZPO w Woli Filipowskiej.

Przypominam, że rodzice dzieci spoza obwodu, zobowiązani są w terminie do 15 kwietnia do godz. 1500, złożyć „Oświadczenie woli przyjęcia”. Dokument można złożyć w sekretariacie placówki, przesłać mailem na adres mailowy placówki zswola@wp.pl lub włożyć do skrzynki pocztowej znajdującej się przy drzwiach wejściowych do szkoły (od strony południowej).

Ireneusz Wołodko

Oswiadczenie_woli_przyjecia_SP.pdf

• WYNIKI REKRUTACJI DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2024/25

• Zgodnie z harmonogramem rekrutacji, w dniu dzisiejszym, tj. 5 kwietnia 2024r. zostały wywieszone na drzwiach wejściowych do przedszkola listy dzieci zakwalifikowanych jak i niezakwalifikowanych do Przedszkola Samorządowego w ZPO w Woli Filipowskiej.

Przypominam, że rodzice dzieci, które po raz pierwszy będą uczęszczać do przedszkola zobowiązani są, w terminie do 11 kwietnia do godz. 1500, złożyć „Oświadczenie woli przyjęcia”. Dokument można złożyć w sekretariacie placówki, przesłać mailem na adres mailowy placówki zswola@wp.pl lub włożyć do skrzynki pocztowej znajdującej się przy drzwiach wejściowych do szkoły (od strony południowej).

Niezłożenie ww. oświadczenia w powyższym terminie jest jednoznaczne z rezygnacją z przyjęcia do przedszkola Państwa dziecka.

Jednocześnie zwracam się z prośbą o przesłanie informacji na e-mail placówki, tych Państwa, których dziecko nie będzie uczęszczało do naszego przedszkola, w związku zakwalifikowaniem się do innego przedszkola lub rezygnacją.

Ireneusz Wołodko

oswiadczenie.pdf