• Rekrutacja do klasy I SP

• Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Woli Filipowskiej ogłasza rekrutację do klasy I szkoły podstawowej na rok szkolny 2022/2023.

Druki zgłoszeń i wniosków dostępne w sekretariacie szkoły lub do pobrania ze strony internetowej.
            -  zgloszenie – dla dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły podstawowej
            -  Wniosek – dla dzieci spoza obwodu

Dokumenty należy składać w terminie od 1 do 15 marca 2022 roku do godziny 15:00 w sekretariacie szkoły lub umieścić w opisanej kopercie w skrzynce pocztowej znajdującej się przy wejściu głównym do budynku szkoły (strona południowa).

zarzadzenie

• Rekrutacja do przedszkola

• Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Woli Filipowskiej ogłasza rekrutację

do przedszkola na rok szkolny 2022/2023

Deklaracje o kontynuowaniu przez dziecko wychowania przedszkolnego należy składać w terminie od 14 do 21 lutego 2022 roku w sekretariacie szkoły lub w opisanej kopercie u wychowawców grup.
            Druki deklaracji dostępne przy wejściu głównym do przedszkola lub do pobrania ze strony internetowej.

deklaracja

Wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola należy składać w terminie od 1 do 15 marca 2022 roku do godziny 15 00 w sekretariacie szkoły lub umieścić w opisanej kopercie w skrzynce pocztowej znajdującej się przy wejściu głównym do budynku szkoły (strona południowa).
            Druki wniosków dostępne w sekretariacie szkoły lub do pobrania ze strony internetowej.

wniosek

UCHWALA