• Warsztaty malarsko-rysunkowe „Z nosem w sztaludze”

• Kolejny już raz, dzięki wsparciu Rady Rodziców, uczniowie z klas piątych mieli okazję uczestniczyć w warsztatach plastycznych. Podobnie jak w ubiegłym roku, warsztaty odbywały się w Galerii „Kamienny Kwiatek” w Nawojowej Górze. Zajęcia prowadziła Pani Dagmara Kwiatek – artystka malarka, właścicielka galerii.
            Podczas warsztatów uczniowie zapoznali się z nowymi technikami plastycznymi oraz przygotowali prace przedstawiające zabytki powiatu krakowskiego. 20 listopada miała miejsce wystawa prac uczniów, a najciekawsze dzieła młodych twórców zostały nagrodzone.
            Osoby nagrodzone:

Agata Dudek, Tosia Litewka

Magdalena Grudzień

Dziękujemy Radzie Rodziców oraz wszystkim osobom, które pomogły w organizacji wyjazdu.

• Szkoła jak z bajki? Czemu nie!

W piątek 4 listopada do naszej szkoły zawitały najprawdziwsze bajkowe stwory.

Dziękujemy wszystkim przebranym, gratulujemy nagrodzonym w szkolnym plebiscycie!

• Dzień Edukacji Narodowej

• Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem uczcili Dzień Edukacji Narodowej na wesoło. Odbyła się w naszej szkole uroczystość wręczenia Nauczycielskich Oskarów. Uczniowie nominowali nauczycieli w nietypowych, a zarazem wyjątkowych kategoriach. Ten jeden raz mogli również zobaczyć swoich nauczycieli na zdjęciach z okresu dzieciństwa lub wczesnej młodości. Całość wzbogaciła muzycznie klasy 4 i 7.