• Zapisy na dyżur wakacyjny

• ZAPISY NA DYŻURY WAKACYJNE

DO PRZEDSZKOLI SAMORZĄDOWYCH W GMINIE KRZESZOWICE W ROKU 2023

Rodziców, którzy zainteresowani są zapisem dziecka na dyżur wakacyjny, prosimy o zapoznanie się z Zasadami organizacji dyżuru wakacyjnego w Przedszkolu Samorządowym w ZPO w Woli Filipowskiej oraz złożenie karty zgłoszenia w skrzynce pocztowej (wejście główne od strony południowej) lub w sekretariacie szkoły, w terminie od 01.06.2023r. do 09.06.2023r.
            Informację potwierdzającą przyjęcie dziecka na dyżur otrzymają Państwo mailowo. Kolejnym etapem będzie podpisanie umowy (nie dotyczy dzieci uczęszczających do przedszkola w Woli Filipowskiej) i dokonanie wpłaty (informacja o wysokości wpłaty zostanie przekazana poprzez e-mail podany w karcie zgłoszenia). Niedopełnienie tych czynności będzie skutkowało skreśleniem dziecka z listy dyżuru wakacyjnego.

Termin podpisywania umów i dokonywanie wpłat: 13.06.2023r. – 15.06.2023r.

Terminy dyżurów wakacyjnych w poszczególnych przedszkolach:
             01.07.2023 –18.07.2023 – Przedszkole Samorządowe w Tenczynku, tel. 12 282 17 17
             19.07.2023 – 31.07.2023 – Przedszkole Samorządowe w ZPO w Woli Filipowskiej, tel. 12 282 02 08
             01.08.2023 –31.08.2022 – Przedszkole Samorządowe w Krzeszowicach, tel. 12 357 12 05

Rodziców zainteresowanych zapisem dziecka, które nie uczęszcza do naszego przedszkola obowiązuje złożenie KARTY ZGŁOSZENIA zgodnie z informacją.

Zasady_organizacji_dyzuru_wakacyjnego.doc

karta_zgloszenia_na_dyzur_wakacyjny(1).doc

Dla przedszkolaków uczęszczających do naszego przedszkola, a wyrażających chęć uczestnictwa w dyżurze wakacyjnym obowiązuje zgłoszenie. Druk zgłoszenia do pobrania u wychowawców grup.

UWAGA!!!

Informujemy, że od 30 czerwca 2023 r. rozpoczynamy gruntowny remont kuchni.

Dzieci zgłoszone na Dyżur Wakacyjny będą miały zapewnione wyżywienie przez firmę cateringową. W przedszkolu skorzystać będzie można z:

- 2 posiłków – śniadanie i obiad  dla dzieci zapisanych do 13.30;

- 4 posiłków – śniadanie, obiad, podwieczorek i przekąska –  dla dzieci zapisanych do 14.30 i dłużej.

Na ten okres, tj. od 19 lipca do 31 lipca, obowiązywać będzie inna stawka żywieniowa.

Koszt wyżywienia:

12 zł – 2 posiłki

14,30 zł  – 4 posiłki

Więcej w Zasadach Organizacji Dyżuru Wakacyjnego.

• CZWÓRBÓJ EKOLOGICZNY

• Burmistrz Gminy Krzeszowice wraz z Ekodoradcami serdecznie zapraszają uczniów klas VII-VIII oraz uczniów szkół ponadpodstawowych do wzięcia udziału w Czwórboju Ekologicznym Gminy Krzeszowice – czterech edycjach konkursu dedykowanym Dniu Czystego Powietrza, Europejskiemu Dniu bez Samochodu, Międzynarodowemu Dniu Ziemi, Europejskiemu Tygodniowi Zrównoważonego Transportu.

Konkursy odbędą się w dniach 29, 30, 31 maja oraz 1 czerwca 2023 r. o godz. 8:00 na Sali Herbowej Urzędu Miejskiego w Krzeszowicach. Zadaniem Uczestników będzie wykonanie zadania w postaci wyboru prawidłowych odpowiedzi testowych w ciągu 15 minut. Liczba zdobytych punktów zadecyduje o zajęciu miejsc przez uczestników.

Zachęcamy do udziału we wszystkich etapach, ponieważ będzie utworzona klasyfikacja generalna. Laureaci Konkursu – zwycięzcy klasyfikacji generalnej (I, II i III miejsce) otrzymają nagrody w dwóch kategoriach wiekowych.

Zgłoszenia przyjmuje p. J. Piwowar do 26 maja 2023 r.

KARTA_ZGLOSZENIA.pdf

REGULAMIN_CZWORBOJU_EKOLOGICZNEGO.pdf