• Szanowni Rodzice

• Na posiedzeniu  dnia 17.10.18r Rada Rodziców uchwaliła wybór nowego zarządu w składzie:

Magdalena Imiołek

Monika Standera- Kot

Izabela Bobela

Ewelina Chmiel

Ewelina Sztafińska-Filar

Bardzo prosimy o dobrowolne wpłaty pieniężne do rodziców z  poszczególnych trójek klasowych.

Wpłaty od rodziców zostaną przeznaczone na potrzeby uczniów. W tym w szczególności:

- papier ksero( sprawdziany, egzaminy próbne)

-  dyplomy, nagrody dla uczniów klas I - VIII oraz Gimnazjum

-  zorganizowane przejazdy uczniów

• Dzień Edukacji Narodowej

• Uczniowie klasy VIA wraz z Wychowawczynią, Panią Aneta Flisiak oraz Panią Anną Bielewicz uczcili Dzień Edukacji Narodowej na wesoło. Przekonali wszystkich, że nasza szkoła to prawdziwy raj. Oryginalnym zakończeniem akademii były wirtualne życzenia złożone nauczycielom i pracownikom szkoły, wzbogacone o prace plastyczne uczniów, przedstawiające swoich opiekunów. Tę wesołą prezentację możecie oglądnąć jeszcze raz tutaj.

Gościem specjalnym akademii był Pan Adam Ślusarczyk, Dyrektor Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Małopolskiego Oddziału Regionalnego.

Pani Dyrektor Teresa Gorczyńska złożyła gościowi serdeczne podziękowania za przekazanie  osiemnastu komputerów i monitorów oraz drukarki do pracowni komputerowej.

• Alternatywna lekcja WF-u

• W dniach 16-17 października 2018r. klasy 7a i 7b naszej Szkoły wzięły udział w programie "Alternatywna lekcja WF-u". Program ten jest organizowany przez Monikę Pyrek, wielokrotną medalistkę mistrzostw Europy i Świata. Podczas spotkania młodzież miała też okazję poznać Wiolettę Frankiewicz, rekordzistkę świata w biegu na 3000m z przeszkodami. Uczniowie podczas zajęć mogli skorzystać z najnowszych osiągnięć techniki, które są wykorzystywane w szkoleniu i treningu sportowym zawodników na całym świecie.

• Zmiany organizacji zajęć w dniu 15 października 2018r.

• W dniu 15 października ulega zmianie organizacja pracy w szkole podstawowej i gimnazjum wg poniższego harmonogramu:

KLASY: 1b, 3a, 3b, 4a, 4b

uczą się zgodnie z planem na lekcjach 1 – 3, następnie uczestniczą w APELU na lekcji 4

KLASY: 1a, 2a, 2b

uczestniczą w APELU na lekcji 4, następnie uczą się zgodnie z podziałem na lekcjach 5-7

KLASY: 5a, 5b, 6, 7a, 7b, 8, 3aG, 3bG

– uczą się zgodnie z planem na lekcjach 1 – 4, następnie uczestniczą w APELU na lekcji 5

UROCZYSTY APEL

dla klas I – IV – Lekcja 4

dla klas V – VIII + gimnazjum – Lekcja 5

Odwóz uczniów do Filipowic o godzinie 12.50.

• Konkurs!

• Zapraszamy uczniów klas VII-VIII oraz gimnazjum do udziału w VI Dyktandzie Niepodległościowym " Po polsku o historii ".

Dyktando odbędzie się 9 pażdziernika /etap szkolny/.

Serdecznie  zapraszamy czekają nagrody rzeczowe. Laureaci oprócz nagród otrzymują również 2 punkty / pomocne do rekrutacji /

Osoby zainteresowane proszę o zgłaszanie się do szkolnej biblioteki lub do polonistów.  Nic nie tracisz a możesz zyskac!

• Spotkanie z Rodzicami

• W dniu 20 września 2018r. zapraszamy Rodziców uczniów szkoły podstawowej
            oraz gimnazjum na pierwsze spotkanie w roku szkolnym 2018/2019.

Harmonogram spotkań

Szkoła Podstawowa (klasy I – VI) + kl.VIIb

godz. 17.00   – spotkanie z p. Dyrektor

– spotkanie z wychowawcami

Szkoła Podstawowa (klasy VII – VIII) + Gimnazjum

godz. 18.00   – spotkanie z p. Dyrektor

– spotkanie z wychowawcami

• Rozpoczęcie Roku Szkolnego

• Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego odbędzie się 3 września (poniedziałek).

8.00 – Msza św.

9.00 – Rozpoczęcie roku szkolnego w sali gimnastycznej

Dowóz uczniów z Filipowic
            – godz.7.20

Odwóz do Filipowic
            –  godz.10.00

• Umowy o świadczenie usług edukacyjnych
            w zakresie wychowania przedszkolnego na rok szkolny 2018/2019

Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Zespole Placówek Oświatowych
            w Woli Filipowskiej informuje, że podpisywanie umów o świadczenie usług edukacyjnych
            na rok szkolny 2018/19 będzie odbywać się w dniach 30.08.2018 - 03.09.2018
            w godzinach 8.00 – 15.00.

Umowa_dzieci_6-letnie.pdf

Umowa_dzieci_do_5_lat.pdf

• Zapisy do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2018/2019

Deklaracje zapisu dziecka do świetlicy szkolnej można składać w sekretariacie szkoły
            w terminie od 30.08.2018r. do 03.09.2018r.  w godzinach od 8.00 do 15.00.

• Zakończenie Roku Szkolnego

• 8.00 – zakończenie roku szkolnego SZKOŁA PODSTAWOWA klasy I-VI

9.30 – Msza święta

10.30 – zakończenie roku szkolnego GIMNAZJUM + kl. VII

Przywóz: 9.05 - Stawiska

Oodwóz: ok. 11.45

• Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Woli Filipowskiej informuje,
            że dyżur wakacyjny w roku szkolnym 2017/2018 nasze przedszkole pełni
            w okresie 20.08.2018r. – 31.08.2018r.

Umowa_na_dyzur_wakacyjny.pdf

Zapisów należy dokonywać w terminie

od 13.06.2018r. do 25.06.2018r. w sekretariacie szkoły.

Dyżur wakacyjny w pozostałym okresie pełnią:

Przedszkole Samorządowe w Krzeszowicach –  01.07.2018r. – 31.07.2018r.

Przedszkole Samorządowe w Tenczynku –  01.08.2018r. – 17.08.2018r.

• Szanowni Państwo!!!

• Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Woli Filipowskiej serdecznie  zaprasza Rodziców dzieci rozpoczynających  i kontynuujących edukację przedszkolną w nowym roku szkolnym 2018/2019 na Spotkanie z Rodzicami, które odbędzie się   11 czerwca (poniedziałek) o godzinie 18.00.

Zwracamy się z prośbą o przekazanie informacji wszystkim zainteresowanym, których dzieci aktualnie nie korzystają z edukacji przedszkolnej w naszym przedszkolu.

Dyrektor ZPO

Teresa Gorczyńska

• Wywiadówka

• Zapraszamy rodziców uczniów szkoły podstawowej oraz gimnazjum na zebranie w dniu 24 maja 2018r

Harmonogram spotkań

Szkoła Podstawowa (klasy I – VI)

godz. 17.00 – spotkanie z wychowawcami

Gimnazjum + kl. VII

godz. 18.00 – spotkanie z wychowawcami

Spotkanie Rady Rodziców szkoły podstawowej i gimnazjum o godz. 17.45.