• W dniu 22 grudnia 2016 r. ulega zmianie organizacja zajęć w szkole podstawowej i gimnazjum wg poniższego harmonogramu:

• Szanowni Rodzice,

• dyrektor placówki, na Waszą prośbę,
            może zaplanować, zajęcia opiekuńcze
            dla Waszych dzieci w okresie przerwy świątecznej.

W związku z powyższym proszę aby Ci z Was, którzy nie mogą zapewnić opieki
            swoim dzieciom w tym okresie zgłosili ten fakt
            w sekretariacie placówki
            do dnia 22 grudnia b.r. do godziny 11.00

T.Gorczyńska

• UWAGA

• Dzień 31 października jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno - wychowawczych.

Świetlica szkolna czynna od godziny 7.45 do 16.15

W tym dniu stołówka szkolna wydaje obiady dla dzieci uczęszczających do świetlicy szkolnej po uprzednim zgłoszeniu i dokonaniu wpłaty w sekretariacie placówki.

• Dni otwarte

• Zapraszamy Rodziców uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum na dni otwarte w dniu 17 listopada 2016r. w godzinach 17.00 - 19.00.

• Uwaga

• W dniu 14 października 2016 r. ulega zmianie organizacja zajęć w szkole podstawowej i gimnazjum wg poniższego harmonogramu:

Msza w kościele parafialnym

Msza w kościele parafialnym

Część artystyczna

ok. 10.00

Zakończenie zajęć

Część artystyczna

ok. 10.45

Zakończenie zajęć

Odwóz uczniów do Filipowic

Świetlica szkolna czynna od godziny 10.00 do 16.15

W tym dniu stołówka szkolna wydaje obiady dla dzieci uczęszczających do świetlicy szkolnej po uprzednim zgłoszeniu i dokonaniu wpłaty w sekretariacie placówki do dnia 13 października.

• Ogłoszenie

• W dniu 18-11-2016R. tj. piątek, dla uczniów klas pierwszych gimnazjum naszej szkoły zainteresowanych naukami przyrodniczymi, organizowany jest wyjazd do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

• Rada Rodziców

• Zapraszamy na spotkanie Rady Rodziców szkoły podstawowej i gimnazjum, które odbędzie się 29 września (czwartek) o godz. 18.00.

• Zaproszenie!!!

•

Serdecznie zapraszamy Rodziców uczniów klas II i III gimnazjum w dniu 15.09.2016r. (czwartek) o godz. 17.10 (jadalnia) na spotkanie dotyczące realizacji programu profilaktycznego „ARCHIPELAG SKARBÓW”.

Przewidziany czas spotkania ok. 45 minut. Bezpośrednio po spotkaniu odbędzie się zebranie z Dyrektorem i Wychowawcami.

Dyrekcja i Pedagog szkolny

ZPO w Woli Filipwskiej

• Zapraszamy Rodziców na zebranie w dniu 15 września 2016r.

• szkoła podstawowa godz. 17.00
            • gimnazjum

klasy II i III - godz. 17.10
            klasy I - godz. 18.00

Dyrekcja ZPO w Woli Filipowskiej

• Projekt "Już pływam"

• W związku z bardzo dużym zainteresowaniem projektem pod nazwą „Już pływam” szkoły zostały podzielone na część północna i południową.

W roku 2016 w projekcie będą uczestniczyły szkoły z północnej strony Gminy
            tj. Paczółtowice, Ostrężnica, Nowa Góra, Czerna, Miękinia, Filipowice, Krzeszowice.

W przyszłym roku kalendarzowym planuje się objęcie projektem reszty szkół.

• Świetlica

• Rodzice zainteresowani pobytem dziecka w świetlicy proszeni są o złożenie deklaracji w sekretariacie szkoły do1.09.2016r. - do  pobrania w sekretariacie lub na stronie internetowej.

• ​Wypożyczanie podręczników

• 29.08.2016r.  w godz. 9.00 – 13.00 dla uczniów kl.I gimnazjum z Filipowic

30.08.2016r. w godz. 9.00 – 13.00 dla uczniów kl.I  szkoły podstawowej

31.08.2016r. w godz. 9.00 – 13.00 dla uczniów kl.III  szkoły podstawowej

Uczniowie klasy II b P.Renaty Brzózki otrzymają ćwiczenia 1 września

Uczniowie klas II a, IV, Va, Vb otrzymają książki i ćwiczenia po dostarczeniu ich przez wydawnictwa.