• Wyniki rekrutacji do przedszkola

• Zgodnie z harmonogramem rekrutacji poniżej znajdują się listy dzieci zakwalifikowanych jak i niezakwalifikowanych do Przedszkola Samorządowego w ZPO w Woli Filipowskiej.
            Przypominam, że rodzice dzieci, które po raz pierwszy będą uczęszczać do przedszkola zobowiązani są w terminie do 8 kwietnia do godz. 15.00 złożyć „Oświadczenie woli przyjęcia”, które można przesłać na e-mail placówki  zswola@wp.pl lub włożyć do skrzynki pocztowej znajdującej się przy drzwiach wejściowych do szkoły (od strony sklepu „Ania”).
            Jednocześnie zwracam się z prośbą o przesłanie informacji na e-mail placówki, tych Państwa, których dziecko nie będzie uczęszczało do naszego przedszkola, w związku zakwalifikowaniem się do innego przedszkola lub rezygnacją.

Lista_dzieci_zakwalifikownych.pdf

Lista_dzieci_niezakwalifikownych.pdf

oswiadczenie.pdf

• Ważne terminy

• - od 29 do 31 marca 2021 r.: dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych;

- od 1 do 6 kwietnia 2021 r.: wiosenna przerwa świąteczna;

- od 25 do 27 maja 2021 r.: egzamin ósmoklasisty (dla pozostałych uczniów są to dni wolne od zajęć)

• INFORMACJA DOTYCZĄCA SKŁADANIA WNIOSKÓW

• Karty zapisu do przedszkola i klasy pierwszej szkoły podstawowej należy składać w sekretariacie placówki od 1 do 15 marca 2021r. do 15.00 w godzinach od 8.30 do 11.00 oraz 13.00 do 15.00 lub zostawić w skrzynce pocztowej przy drzwiach wejściowych do szkoły (od strony południowej).

• REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA

• Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Woli Filipowskiej ogłasza rekrutację do przedszkola na rok szkolny 2021/2022. Karty należy składać w sekretariacie placówki w terminach:

- od 15 do 22 lutego 2021r. – składanie deklaracji o kontynuowaniu przez dziecko wychowania przedszkolnego – karty dostępne u wychowawczyń grup lub do pobrania ze strony internetowej,

- od 1 do 15 marca 2021r. do 15.00 – składanie wniosków o przyjęcie do przedszkola - wnioski można pobrać ze strony internetowej lub w sekretariacie szkoły.

UCHWALA

Zarzadzenie_Burmistrza

• REKRUTACJA DO KLASY I SZKOŁY PODSTAWOWEJ

• Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Woli Filipowskiej ogłasza rekrutację do klasy I szkoły podstawowej na rok szkolny 2021/2022. Karty do pobrania ze strony internetowej lub w sekretariacie szkoły

- ZGŁOSZENIE – dla dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły podstawowej

WNIOSEK – dla dzieci spoza obwodu

Termin składania dokumentów od 1 do 15 marca 2021r. do godz. 15.00 w sekretariacie placówki.

UCHWALA

Zarzadzenie

• Informacja

• W związku z awarią sieci Internetowej, zajęcia w dniu dzisiejszym (01.12.2020) mogą się nie odbyć.

• Dni wolne

• Na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z 11 sierpnia 2017r. w sprawie organizacji roku szkolnego dni 12 i 13 listopada są wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

• Organizacja pracy placówki od 9 listopada 2020 r.

• Od poniedziałku, 9 listopada br. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych.

Edukacja  zdalna dla wszystkich klas będzie się odbywać  do 29 listopada br.

Przedszkole funkcjonuje bez zmian.

• Organizacja pracy placówki od 26 października 2020 r.

• Od 26 października do 8 listopada
            uczniowie klas IV-VIII szkoły podstawowej kontynuują naukę zdalną
            - szczegóły dotyczące organizacji zajęć przekażą wychowawcy.

Przedszkole, klasy I-III szkoły podstawowej i świetlica  funkcjonowały bez zmian.

• STOŁÓWKA SZKOLNA

• Szanowni Państwo

W związku z zamiarem stopniowego uruchamiania stołówki dla uczniów szkoły podstawowej, prosimy zainteresowanych rodziców o złożenie stosownego oświadczenia o zamiarze korzystania z posiłku w roku szkolnym 2020/2021. Deklaracje należy składać do skrzynki pocztowej znajdującej się przy wejściu głównym do budynku szkolnego (od strony południowej) w terminie do 25 września 2020 roku.

Deklaracje dotyczą stałego żywienia (miesięcznego) w zadeklarowane dni  i na chwilę obecną nie będzie możliwości korzystania z posiłków doraźnie w pojedyncze dni tygodnia, ponieważ koniczne jest ustalenie stałych grup i godzin spożywania posiłku przez uczniów.

Zebrane informacje pozwolą nam ustalić, czy uruchomienie szkolnej stołówki jest możliwe w obowiązującym reżimie sanitarnym.

Koszt obiadu dwudaniowego – 5,00 złotych.

DEKLARACJA

• Rozpoczęcie Roku Szkolnego

• Szanowni Państwo,już w najbliższy wtorek rozpoczynamy kolejny rok szkolny. Po trudnym okresie nauki zdalnej z zeszłego roku szkolnego podejmujemy, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, naukę w systemie stacjonarnym, ale w specjalnym reżimie sanitarnym. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić uczniom i pracownikom bezpieczny powrót do szkoły.Informacje dotyczące funkcjonowania szkoły w okresie pandemii do poniedziałku zostaną zamieszczone na stronie internetowej placówki, natomiast szczegóły zostaną przekazane przez wychowawców poprzez dziennik elektroniczny.Prosimy wszystkich rodziców o dostosowanie się do zaleceń wydawanych przez dyrektora i pozostałych pracowników, gdyż jedynie wspólne działanie uchroni nas i naszych bliskich przed skutkami pandemii.Wszelkie uwagi w tym temacie prosimy kierować w pierwszej kolejności do wychowawców lub bezpośrednio do dyrekcji przez dziennik.Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego

• Świetlica

• Drodzy Rodzice

Jeżeli chcą Państwo zapisać dziecko do świetlicy szkolnej, proszę o zapoznanie się z aneksem do regulaminu świetlicy, wypełnienie deklaracji a następnie przesłanie jej w formie skanu na e-mali szkoły do dnia 28 sierpnia do godziny 12.00. Bardzo proszę o przemyślane decyzje. Szczegółowe wytyczne dotyczące wejścia do szkoły będą podane najpóźniej w poniedziałek 31 sierpnia.